Udzielamy konsultacji prawnych w Polsce i na Ukrainie.

 

Utworzenie Spółki pomoc prawna w rozpoczęciu działalności gospodarczej

Kancelaria Prawna GM Consulting oferuje Państwu pośrednictwo w rejestracji nowego podmiotu, oraz wsparcie w rozpoczęciu działalności gospodarczej, według indywidualnych wymagań przyszłych akcjonariuszy i udziałowców. Tworzenie i rejestracja nowych spółek, jest procesem czasochłonnym i mogącym trwać nawet do kilku miesięcy. Kancelaria Prawna”GM Consulting»pośredniczy w rejestracji nowych podmiotów. W ten sposób zapewnia szybki i efektywny start w polskiej rzeczywistości biznesowej. Rejestrując spółkę w Rzeszowie lub okolicach skracamy czas rejestracji do jednego tygodnia. Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo:

  • umowę spółki, której treść stworzymy zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy.
  • Rejestrację Spółki w KRS

Rejestrując Spółkę w Rzeszowie lub okolicach dodatkowo

  • Rejestrację Spółki w GUS wraz z nadaniem numeru REGON
  • Pełną rejestrację w US dla podatków CIT i VAT
  • Na życzenie klienta rejestracja VAT-EU

W przypadku rejestracji spółki przez obcokrajowców, wszystkie formalności zostaną zrealizowane w ciągu jednego dwudniowego pobytu w Rzeszowie.

Jeżeli rejestrując S-kę zdecydujecie się Państwo skożystać z usług naszego biura rachunkowego zapewnimy kożystne rabaty zarówno na rejestrację Spółki jak i obsługę księgową.

Ponadto dla obcokrajowców chcących spólkę w Polsce nasze biuro rachunkowe oferuje pełną obsługę księgową i reprezentacyjną wraz.
Usługa szerzej opisana w ofercie biura rachunkowego biuro-rachunkowe.optimumcg.pl.

Dbając w komfort naszych klientów Konsultacji w zakresie rejestracji i prowadzenia firm udzielamy również we Lwowie na Ukrainie, szczegóły w zakładce kontakt.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.